English Russian Arabian Turkish

  312cicek Şikayet ve Görüşleriniz

  Türkiye’nin Yeni Nesil Çiçekçisi 312cicek.com, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleriyle, müşteri şikayetlerine de en uygun çözümleri üretiyor. Rakiplerine kıyasla müşterilerinden çok daha az şikayet alan 312cicek, gelen şikayetlere ürettiği çözümler ile de ön plana çıkıyor. Birbirinden şık çiçek aranjmanları ile sevdiklerinize hoş bir mutluluk yaşatmak fırsatı sağlayan 312cicek.com, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor ve deneyimli kadrosu ile tüm çiçek sipariş sürecini takip ediyor.


  Çiçek siparişlerinizde ya da hediyelik eşya seçimlerinizde yaşadığınız herhangi bir sorunda ise şikayetlerinizi başka platformlar yerine bize rahatlıkla iletebilirsiniz. Hızlı çözümler sunan 312cicek.com, tüm şikayetleriniz çözüme kavuşacaktır.

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  312cicek olarak en fazla değer verdiğimiz şeylerin başında %100 müşteri memnuniyeti yer alıyor. Ancak bazı zamanlarda istenmeyen durumlar yaşanabiliyor. Bu tarz tatsız noktaların önüne geçebilmek adına ise tüm şikayetlerinizi kolayca bizimle paylaşabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ise tüm şikayetlerinizi kısa sürede çözmeye hedeflemektedir.

   

  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım