English Russian Arabian Turkish

  Hakkımızda

  Hakkımızda

  312cicek.com

  1984 senesinde Umut Çiçekçilik Ltd. Şti. olarak Ankara da kurulan firmamız iş tecrübeleriyle beraber 37 senelik birikimle sizlere ve çiçek sektörüne hizmet etmektedir. İş ilkemiz kalite, memnuniyet ve güven üçgeniyle oluşmaktadır misyonumuz Türk çiçekçiliğini en ileri seviyelere taşımaktır.

  Bugün internet dünyasında sizlere hizmet vermeye devam etmekten gurur duyuyoruz.

  Yeni nesil çiçekçi sloganı ile de 81 il ve ilçelerde en iyi hizmet garantisi sunmak için alt yapı çalışmalarını titizlikle tamamlamıştır.

  Her gün aynı gün teslimat gerçekleştiren 312cicek.com, tüm Türkiye`de sizlere hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

  Siparişiniz bize ulaştıktan sonra gönderim bölgesine en yakın dağıtım kanallarımız tarafından belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda sizleri siparişinizin her aşamasında e-mail ve sms ile bilgilendirip uçtan uca operasyonumuzu titizlikle takip etmekteyiz.

  Değerli müşterilerimiz;

  Türkiye’nin 81 ili ve ilçelerine firmamızda profesyonel ekibimiz ve 81 ilde ki bayilerimiz tarafından hazırlanıp son kontrolü yapıldıktan sonra servis hazır hale gelir ve deneyimli elemanlarla verdiğiniz adrese ulaştırılır. 

  312cicek.com ayrıca kişiye özel olarak sunduğu canlı destek ile de kullanıcıların çiçek seçimi sürecinde yanında olmayı amaçlıyor. 312cicek.com canlı destek hattı müşterileri dikkatlice dinler ve özel günü için ideal çiçeği onlar için bulur.

  Usta eli değmiş çiçek aranjmanları, taze üretim Meyve SepetleriKek Buketleri ve Hediye Sepetleri ile müşterilerine etkileyici sunumlarla ulaştırmayı amaçlayan 312cicek.com ile sevdiklerinizi mutlu etmek artık bir tık uzağınızda.

  Ürün ve Hizmetlerimiz

   

  ·         Saksı bitkileri

  ·         Buket

  ·         Çelenk

  ·         Aranjman

  ·         Yapay Çiçek

  ·         Kuru Çiçek

  ·         Gelin Buketleri

  ·         Teraryum

  Önceliklerimiz

   

  ·         Sürekli öğrenmek ve değişime açık olmak

  ·         çiçek satmaktan ve çiçekçi olmaktan keyif almak

  ·         çiçeği paylaşmak ve adil olmak

  ·         Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak

  ·         Kaliteden ödün vermemek

  ·         Hedef problem çözmek değil problemi kaynağında önlemektir.

  KALİTE şirketimizin başarısıdır. Başarı ise varılması gereken bir yer değil sürekli bir yolculuktur Bazen ufacık bir gülümseme bazende ufacık bir ayrıntıdır.

  ·         Çiçek : Duygudur

  ·         Çiçek : Sevgidir

  ·         Çiçek : Sanattır

  ·         Çiçek : Güvendir

   

  ·         Çiçek : Sevginin,Başarıların Ve Mutlulukların Paylaşımında İnsanoğlunun En Büyük Yardımcısıdır.

   

  Anasayfa
  Kategoriler
  Sipariş Takip
  Sepetim
  Hesabım